AUDAC ATEO2 HOPARLÖR

AUDAC ATEO2 HOPARLÖR

AUDAC ATEO2 HOPARLÖR

AUDAC ATEO2, modern konut uygulamalarından perakende mağazaları, barlar, restoranlar ve hatta kulüpler gibi ortamlardaki en zorlu tasarımcı uygulamalarına kadar, özellikle iç mekan uygulamalarında sabit kurulum için tasarlanmış bir dizi olağanüstü hoparlördür.

ATEO2, başka hiçbir hoparlöre benzemeyen herhangi bir iç mekana sorunsuz bir şekilde entegre olan bu serinin ultra kompakt modelidir. Ses, taşınan tasarım nedeniyle düşük frekanslarda gelişmiş bir tepki ile tam kapsamlı, sıcak ve ayrıntılı bir ses sağlayan 2” alüminyum koni sürücüsünden kaynaklanmaktadır. Böylece net ve net ses ile pürüzsüz ses üretimi garanti edilir.

Dahili kendi kendini sıfırlayan ağ, optimum aşırı yük koruması sağlar. Yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış, şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmış ve zarif görünümlü bir ABS muhafazaya sahiptir. Bu hoparlör serisini bu kadar olağanüstü yapan şey, Clevermount™ teknolojisini kullanan özel olarak tasarlanmış montaj braketidir, bu da hoparlör kabininin montaj braketi ile birlikte akmasını sağlar ve hoparlörü tek bir iyi görünümlü varlıkta kurmak için büyük kolaylık sağlar.

Hoparlörün montajı ve bağlantısı duvar plakası istenilen yere monte edilmesiyle yapılır. Terminal bloğu konektörü, amplifikatörden gelen kablolara takılmalı ve hoparlör tarafındaki muadili fişe takılmalıdır. Bir sonraki tek adım, hoparlörü duvar plakasına kırpmak ve sabitlenene kadar çeyrek tur sıkmaktır.

AUDAC ATEO2

AUDAC ATEO2

AUDAC ATEO HOPLARÖR VİDEO

CLEVERMOUNT™ TEKSTOLOJİ

Her yönde

Clevermount™ yeniliği sayesinde, hoparlör basit bir Allen tuş bükümü ile herhangi bir yatay veya dikey yöne yerleştirilebilir. Bu, hoparlörü her yönde kademesiz eğimli hale getirir.

EKSTRA 30° AÇI EKLEYIN

Tavana montaj olanakları

İsteğe bağlı WMA eğim braketi, ATEO hoparlörlerin mevcut eğim açısına ekstra 30° açı ekler. Bu, hoparlörü yatay veya dikey olarak 60°’ye kadar bir açıyla yerleştirme olasılığını açar ve mükemmel ses deneyimi sağlar.

HER AÇIDAN ERIŞILEBILIR

Uyarlanabilir duvara montaj

Hoparlörün bağlantısı, birlikte verilen duvar plakasını istediğiniz yere takarak ve kabloları bu duvar plakasına bağlayarak gerçekleşir. Clevermount™ yeniliği, montajcının hoparlör kabinini brakete kaydırmak için iki elini de serbest bırakmasını sağlar.

ATEO Hoparlör Teknik Özellikleri

AUDAC ATEO Mevcut Modeller

ATEO2/B Siyah versiyon – 8Ω
ATEO2/W Beyaz versiyon – 8Ω
ATEO2D/B Siyah versiyon – 16Ω
ATEO2D/W Beyaz versiyon – 16Ω

AUDAC ATEO2 Sistem özellikleri

En yüksek güç kullanımı 40 W
Program güç kullanımı 20 W
Hoparlör tipi Tam aralık
RMS/AES güç kullanımı 10 W
Empedans 8 Ω (ATEO2)
16 Ω (ATEO2D)
Eğim açısı Sol 25°
Doğru 25°
Alt 25°
Üst 15°
Duyarlılık (1W/1m) 83 dB
Ses Basıncı (Maks. W/1m) 93 dB
Sıklık Yanıt (± 3 dB) 120 Hz – 20 kHz
Aralık (-10 dB) 100 Hz – 20 kHz
Dağılım Yatay 145°
Dikey 170°
Giriş Koruma derecesi IP40
Bağlayıcılar 2 pinli Euro Terminal Bloğu
Sürücüler 2” Alüminyum tam aralık

AUDAC ATEO2 Ürün Özellikleri

Boyutlar 80 x 136 x 115 mm (G x Y x D)
Ağırlık 0,390 kg
Çalışma sıcaklığı -20 °C ~ 60 °C
Montaj Clevermount™
İnşaat ABS
Ön kaplama Çelik ızgara
Renkler Siyah (RAL9005) (ATEO2/B, ATEO2D/B)
Beyaz (RAL9003) (ATEO2/W, ATEO2D/W)
Aksesuarlar İsteğe bağlı WTR06 – 6W 100V hat trafosu

AUDAC ATEO2 FOTOĞRAFLARI

TEKNİK ÇİZİMLER

AKUSTİK VERİLER

127 görüntülenme