tren
tren

Behringer Xenyx 1832 Mikser

Behringer Xenyx 1832 Mikser

Behringer Xenyx 1832 USB Mixer
Behringer Xenyx X1832 USB Behringer XENYX serisi, Üstün kalitesi, yumuşak potları ile kolay kullanım sağlar.

Böylece yarı-amatör veya amatör müzisyenlerin çok kanallı çalışmak istediklerinde en iyi alternatifi sunar.

Bu kolay kullanımlı yapısı sizi yanıltmasın, tam bir profesyonel olarak yaratılan XENYX serisi her kanalından aynı sesi almayı garanti eder.

Böylece sahne her zaman ekipmanlarının merkezi olmuştur.

Behringer X1832USB dahili USB ses kartı ile bilgisayarınıza kolayca bağlanıp, kayıt yapabilir, bu kayıtları düzenleyebilir hatta yayınlayabilirsiniz.

Klasik ve Modern’in Buluşması Behringer’in klasik efektleri modern dünyanın teknolojisi ile buluşturması ile 16 düzenlenebilir hem stüdyo hem de sahne uyumlu efektleri ile artık her şey daha kolay.

Stereo Ses X1832USB Stereo Aux kanalları ile artık her şeyi daha kaliteli duymanızı sağlayacaktır.

Süpersonik Preamfi Tüm XENYX serisinde olduğu gibi, efsanevi mikrofon preamfisi ile X1832USB ile hiç duymadığınız kadar net sesleri duymanızı sağlıyor.

Kusursuz Ekolayzer 1960’larda başlayan İngiliz Mikser akımının ürünü olan XENYX Ekolayzer ile, müthiş ses kalitesi sağlar.

Kayıt için Hazır Bir zamanlar kayıt işlemleri saatler alıp verimli bir kayıt oluşturabilmek için tekrar tekrar deneme üzerine kuruluydu.

Şimdi X1832USB’nin yenilikçi yapısı ile, sahnenizdeki sesin aynısını almak için sadece mikserinizi bilgisayarınıza bağlayın.

Her Yazılımla Uyumlu X1832USB stüdyo için tasarlanmış neredeyse tüm yazılımlar ile uyumlu yapısı sayesinde kayıtlarda artık daha da güçlü, sürükle bırak mantığı ile çalışan bu yazılım sayesinde, hem amatörlerin rahatça kullanabileceği hem de profesyonellerin her aradığını bulabileceği güçlü yapısı ve kolay arayüzü ile baş tacınız olacak!

1.998 görüntülenme