tren
tren

Hakkımızda

Hakkımızda

 Vizyon

Üstün nitelikli insan kaynağının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği, en beğenilen Türk şirketi olmak.


Misyon

Türkiye’deki en mükemmel elektronik deneyimini yaşatmak ve pazar payıyla büyük fark  yaratmak.


Stratejik Hedefler

º   Kritik pazar paylarında Türkiye`nin lider elektronik ve seslendirme şirketi olmak

º    Türkiye`nin müşteri deneyimi ve memnuniyeti açısından en iyisi olmak

º     Türkiye`nin en değerli şirketi olmak


Güçlü Temeller

º    Türkiye`nin ençok müsteri potansiyeline sahip olmak

º    Türkiye`nin en değerli şirketlerinden olmak

º    Başarılı uygulamalar ile uzun dönemli stratejik yönetim

º   Sektörde pek çok ilki başlatması ile Türkiye`nin yenilikçi gücü

º  Türkiye`de verilebilecek en iyi hizmet ve performansı saglamak

 

                                                  FİRMA TANITIM

Firmamız ilk olarak Gürses Elektronik adı altında Enver Karakaş tarafından 1964 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuş, 01,02,1993 tarihinde Dinçer Karakaş ve Ömer karakaş tarafından Erbim Elektronik Cihazlar Sanayi Ticaret Ltd Şti olarak değiştirilmiştir.

Firmamız Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğanın da katılımıyla gerçekleşen karadeniz sahil yolu açılışında ses sistemi ile ilgili tüm projeleri üstlenip başarı ile sonuçlandırmıştır. Bir çok sanatçı ve milli sporcunun bir araya geldiği EYOF 2011 olimpiyatlarında görüntü sistemine ev sahipliğini Erbim Elektronik yapmıştır. Çevre ve Şehircilik bakanlığının şu ana kadar yapmış olduğu tüm ses ve görütü içerikli projelerinde de Erbim elektronik yer almıştır.

Ayrıca Tüsiad, Dünya Bankası Türkiye Temsilciliği ve Aile ve sosyal politikalar bakanlığının birlikte yürüttüğü cinsiyet eşitliği ve kalkınma adı altındaki seminerde ses anons ve kiralama sistemini üstlenerek kusursuz icra ettiği projelerine bir yenisini daha eklemiştir. Firmamız sadece ses sistemi kiralamasında değil, bunlarla birlikte cami iç ve dış ses sisteminde de bir çok sağlam referansa sahiptir.

Bursa Ulu Cami, İstanbul Ayasofya Camii, Siirt Tillo Merkez Camii, Siirt İbrahim Fakrullah hz. Camii, İstanbul FatihSultan Mehmet Han camii, Almanya Memmingen Camii, Rize Güneysu Merkez Camii, Giresun Saray Burnu camii, Trabzon Mehmet Akif Ersoy camii, İstanbul Sultan Çifliği Merkez Camii, İstanbul Bakırköy Florya camii, Ankara Müderris Ahmet Efendi Camii, Kocaeli Gölcük Halıdere Camii, İstanbul Bayrampaşa Cem Sultan Camii önemli referanslarımızdan bazılarıdır. ( referanslarımızla ilgili bilgileri ek de görebilirsiniz. ) Firmamız dünya çapında kalitesi, ses netliği ve dayanıklılığı ile adından söz ettirmiş birçok 1. Sınıf markaların (Yamaha, Bosch, Behringer, Toa, Qsc) satış ve proje temsilciliğini yapmaktadır.

Gerekli tüm malzemeye sahip olan şirketimiz tüm hızıyla büyük çaba ve gayret göstererek  takım arkadaşlarıyla birlikte büyümeye devam etmektedir.

1.237 görüntülenme